momenti novinky
Dubový jídelní stůl Harvey 250 x 100 cm
Kód: ELE-96130Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Harvey vás okouzlí svým minimalistickým vzhledem, který dokonale ladí s deskou a podnoží z masivního dubového dřeva. Stůl pochází ze série nábytku Harvey, která vám pomůže stylově vyřešit úložný prostor ve vašem interiéru. Použitý přírodní materiál skvěle zapadne do rustikálních i scandi prostor a přinese s sebou dokonale útulnou atmosféru. V sérii najdete komody, stoly a stolky několika velikostí, ale i TV stolek nebo knihovnu. Doplňte tyto designovky dalšími přírodními materiály a získejte svěží nadčasový interiér, který si zamilujete vy i vaši hosté!
#tab-Péče o produkt#
Otírejte vlhkým nebo suchým hadříkem.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8719087030160 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 250 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Dubové dřevo |
| Rozměry balíku: | 260 x 18 x 110 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Rozměry: | 250 x 100 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.