Heureka hodnocení 97 %
Dubový jídelní stůl Kave Home Armande 200 x 100 cm
Kód: LF-CC0739M33Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový jídelní stůl Armande vás zaujme především svými unikátními tvary. Podnož je vyrobena ve tvaru hvězdy, proto má také mimo jedinečný design i perfektní stabilitu. Deska je jednoduchá a celý stůl Armande je vyroben z dubové dýhy s povrchovou úpravou bílým voskem. Armande se stane ozdobou vaší jídelny, díky svému vzhledu se hodí do skandinávsky laděného i boho interiéru.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vytřít do sucha.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8433840472041 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Hmotnost: | 56 kg |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Tloušťka desky: | 30 mm |
| Výška podnože: | 73 cm |
| Deska: | Dubová dýha |
| Podnož: | Dubová dýha |
| Počet míst k sezení: | 8 |
| EN norma: | EN12521:2010 |
| Povrchová úprava: | Bílý vosk |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr 1. balíku: | 9,5x112x214 cm |
| Rozměr 2. balíku: | 79x79x82 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.