momenti novinky
Dubový jídelní stůl Oakley 235 x 110 cm
Kód: RI-7883Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Oakley značky Richmond zaujme atypicky tvarovanou deskou, se kterou přináší netradiční způsob stolování. Prostory pro sezení jsou uspořádány asymetricky a to stolu dodává hravý aspekt. Díky přirozené barvě dubového dřeva doladí mnohé interiéry a pomůže je zútulnit. Bude se skvěle hodit do severských a rustikálně laděných prostor. Doporučujeme jej zkombinovat s dalšími produkty řady Oakley, abyste docílili dokonalé souhry zařízení vašeho domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8721009402221 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Tloušťka desky: | 4 cm |
| Výška podnože: | 72 cm |
| Vzdálenost mezi podnoží: | 132/87 cm |
| Konstrukce: | Dřevo, dubová dýha |
| Hmotnost: | 70 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.