-20 % na vše s kódem ONA2026
Dubový konferenční stolek Pantion 110 x 65 cm
Kód: PONTE-DUB-110X65Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Pantion spojuje čisté linie, přírodní krásu dubového masivu a nadčasový design, který se snadno stane dominantou obývacího pokoje. Elegantní silueta stolu zaujme precizním zpracováním i jemně zaoblenými detaily, díky nimž působí vzdušně a harmonicky. Praktickým detailem je odkládací polička ve spodní části podnože, kterou využijete třeba na ovladače, časopisy nebo stolní hry a karty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 674005400983 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Vysoké (od 45 cm) |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška podnože: | 19 cm |
| Stolek: | Dubové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká značka Form Wood se zaměřuje na kvalitní materiály a minimalistický design. Pracuje převážně s masivním dřevem, a tím si vysloužila naši pozornost. Specializuje se na produkty, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také praktické a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost a spokojenost při každodenním používání. Náš pečlivě vybraný sortiment produktů značky Formwood zahrnuje především jíeldní židle, stoly a křesla, které snadno zkombinuje s různými styly a interiéry. Produkty Formwood se vyznačují čistými liniemi a minimalistickým stylem, což je činí ideálními pro moderní interiéry.