Dubový kovový konferenční stolek Winter 90 x 60 cm
Kód: 2101500Související produkty
Detailní popis produktu
Designový kovový konferenční stolek Winter je specifický svým jednoduchým, ale zároveň elegantním vzhledem. Originální pojetí stolku Winter ozvláštní interiér a upoutá na sebe veškeré pohledy. Stolek se hodí do moderních interiérů.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5713917008841 |
| Materiál: | Kov, Laminát |
| Barva: | Černá, Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Vysoké (od 45 cm) |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Deska: | Melamin s dub. povrch. |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.