Heureka hodnocení 97 %
Dubový nástěnný regál Darila 91 cm
Kód: 0000074953Detailní popis produktu
Designový dubový nástěnný regál Darila připraví netradiční zážitek z interiéru, do kterého bude zasazena. Zajímavé provedení se tak stane hlavním aspektem v místnosti a dodá jí originální výraz, jenž si podmaní svého nového majitele. Vsaďte na netradiční knihovnu, která pomůže ke zdokonalení každé domáctnosti.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5705994983944 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 91 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Konstrukce: | Dýha, dřevotříska |
| Police: | Dřevotříska potažená dýhou |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.