momenti novinky
Dubový odkládací stolek Belfort 45 cm
Kód: RI-7865Související produkty
Detailní popis produktu
Praktický odkládací stolek Belfort od značky Richmond zaujme převážně svým originálním tvarem podnože, která je vyrobena z dubové dýhy. Deskou je vyrobena z masivního dubového dřeva, které bude v interiéru skvěle ladit v přítomnosti dalšího světlého nábytku. Kulatá deska o průměru 45 cm poskytuje dostatek odkládacího prostoru na nápoje, ovladače i drobné dekorace. Udělejte si radost touto praktickou designovkou!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8721009402146 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 46 cm |
| Průměr: | 45 cm |
| Deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Dubová dýha |
| Podstava: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.