-20 % na vše s kódem ONA2026
Dubový rozkládací jídelní stůl Orlando 160/198 x 90 cm
Kód: ORI-DUB-160X90Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistický design, poctivé dubové dřevo a promyšlené detaily – jídelní stůl Orlando vnese do interiéru nadčasovou eleganci. Zaujme jemně zkosenou deskou z dubového masivu o tloušťce 2 cm i precizně zpracovanou podnoží, která podtrhuje jeho čistý a moderní vzhled. Díky chytrému rozkládacímu mechanismu ho můžete během okamžiku snadno rozložit vytvořit tak více prostoru pro společné stolování s rodinou i přáteli. Orlando) skvěle zapadne do moderních kuchyní, jídelen i otevřených obývacích prostor, kde se stane přirozeným centrem setkávání i výrazným designovým prvkem. Využití najde také v restauracích nebo kavárnách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 674005400921 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Maximální šířka: | 198 cm |
| Rozklad: | 38 cm |
| Tloušťka desky: | 2 cm |
| Deska: | Dubové dřevo |
| Podnož: | Dubové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Rozměry: | 160/198 x 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká značka Form Wood se zaměřuje na kvalitní materiály a minimalistický design. Pracuje převážně s masivním dřevem, a tím si vysloužila naši pozornost. Specializuje se na produkty, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také praktické a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost a spokojenost při každodenním používání. Náš pečlivě vybraný sortiment produktů značky Formwood zahrnuje především jíeldní židle, stoly a křesla, které snadno zkombinuje s různými styly a interiéry. Produkty Formwood se vyznačují čistými liniemi a minimalistickým stylem, což je činí ideálními pro moderní interiéry.