momenti novinky
Abstraktní obraz Zernu 120 x 77 cm
Kód: LF-D00362MP26Související produkty
Detailní popis produktu
Abstraktní obraz Zernu zaujme hrou kontrastů – černá barva v kombinaci s fialovou vytváří vizuálně silnou kompozici s efektem světla a stínu. Ruční malba je vytvořena na lněném plátně, jehož povrch je navíc chráněn lakem, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti prachu. Díky výrazné textuře, kde se střetává hrubost malby s jemností tkaniny, každý kus přirozeně vynikne jako solitér – nebo vytvoří působivý set spolu s dalšími obrazy z této kolekce. Rám v černé barvě dodává celé kompozici čistý výraz a díky praktickému háčku na zadní straně je zavěšení velice snadné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8447305027066 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Černá, Fialová |
| Výška: | 120 cm |
| Šířka: | 77 cm |
| Tloušťka: | 4,5 cm |
| Obraz: | 40 % plátno, 40 % PS, 20 % tkanina |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.