momenti novinky
Kovový svícen Revan 27 cm
Kód: RI-KA-0232Související produkty
Detailní popis produktu
Svícen představuje skvělou dekoraci, kterou můžete umístit na konferenční stolek, jídelní stůl i komodu. Svícen Revan značky Richmond se navíc pyšní zajímavým tvarem těla, které je lakováno výraznou fialovou barvou. Ta se bude vyjímat jak ve světlejších, tak i v barevnějších interiérech. Zapomeňte na nudu a kochejte se zajímavými dekoracemi. Svícen je dostupný také v další velikosti a barvách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8720621693291 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Fialová |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 27 cm |
| Průměr: | 9 cm |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Svícen: | Lakovaný hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.