-10 % na vše | Jarní radosti
Fialový kovový svícen ZUIVER BUBBLES II.
Kód: 8300060Související produkty
Detailní popis produktu
Kovový svícen ZUIVER BUBBLES bude nevšedním designovým kouskem, který se hodí především do moderně laděného interiéru. Zaujme originálně tvarovaným tělem z jednotlivých bublin, dodávajících jeho jedinečný charakter. Je vyrobený z hliníku, potažený niklem s epoxidovým nátěrem. BUBBLES se bude skvěle vyjímat na odkládacím, konferenčním, ale i jídelním stole, kde zazáří jako výjimečná dekorace. Pro dokonalý soulad zkombinujte svícen s ostatními doplňky ze stejnojmenné kolekce nebo z kolekcí TUBO, CONES či CURVES.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8718548076877 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Fialová |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Svícen: | Hliník, nikl |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.