Heureka hodnocení 97 %
Hnědá bouclé stojací lampa Lofa 187 cm
Kód: 375036-TSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa Lofa od značky WOOOD potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Stínidlo potažené bouclé látkou společně s lakovanou kovovou podstavou v hnědém odstínu vytváří vysoce estetickou designovku. Lofa zaujme jak milovníky minimalismu, ale tak i ty, kteří ocení retro nádech. K dispozici jsou také dvě menší verze, což vám umožní stylově sladit osvětlení v celém prostoru. Navíc je lampa dostupná i v béžovém provedení.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713205967 |
| Materiál: | Látka, Kov |
| Barva: | Hnědá |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 187 cm |
| Průměr: | 35 cm |
| Stínidlo: | 100% PES (Bouclé) |
| Podstava: | Lakovaný kov |
| Délka napájecího kabelu: | 150 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27 4W |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #9E7438 |
| fv_Výška: | 187 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.