Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědá čalouněná zahradní podnožka HOUE Avon
Kód: 14208-1708Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zahradní podnožka HOUE Avon potěší všechny milovníky ekologických produktů. Příjemné látkové čalounění i kovová podnož jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, díky čemuž byl kladen důraz na ekologii a šetrnost k přírodě. Pohodlnost zaručí praktický a pohodlný polštář. Jedná se perfektní doplněk zahradních židlí a křesel ze stejnojmenné produktové série, kterou také najdete na našem webu – zkompletujete celý set?
Tip: Látka je odpuzuje vodu a je odolná proti skvrnám.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. Exteriérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva odpovídá úvodní fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5714098032496 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 30,5 cm |
| Šířka: | 81,5 cm |
| Hloubka: | 81 cm |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Šířka sedu: | 68 cm |
| Hloubka sedu: | 77 cm |
| Čalounění: | 97% akryl, 3% polyester |
| Martindale: | 30000 |
| Hmotnost: | 10,4 kg |
| Konstrukce: | Lakovaný kov |
| Voděodolné: | Ano |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| fv_Barva: | #8C4E2D |
| fv_Barva_podnože: | Bílá podnož |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.