-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědé plastové houpací zahradní křeslo HOUE Click
Kód: 10804-6218Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní houpací křeslo HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem. Křeslo Click klade důraz na moderní severský styl, díky čemuž zaujme na první pohled. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusová houpací podnož a kovová konstrukce společně tvoří unikátní kousek nábytku. Dopřejte si v jeho společnosti maximální komfort, který je ještě umocněn možností houpání. Křeslo je vhodné do exteriérového prostředí a nabízíme ho i v dalších barvách!
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva židle odpovídá úvodní produktové fotografii. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5714098013532 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Kov, Dřevo |
| Výška: | 85,5 cm |
| Šířka: | 63 cm |
| Hloubka: | 103 cm |
| Výška sedu: | 36,5 cm |
| Šířka sedu: | 49 cm |
| Hloubka sedu: | 48 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Sedák: | Plastové lamely |
| Počet lamel: | 48 ks |
| Konstrukce: | Lakovaná ocel |
| Područky: | Bambus |
| Podnož: | Bambus, lakovaná ocel |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| Vyžaduje montáž: | Ano - částečnou |
| Rozměr balíku: | 122x73,5x63 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.