momenti novinky
Hnědá dřevěná skříň Jimmy 180 x 60 cm
Kód: ELE-95867Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svému interiéru styl se skříní Jimmy od značky Eleonora. Ta je vyrobena z mangového dřeva, které v kombinaci s černě lakovanou kovovou podnoží a minimalistickým designem vytváří lehký a elegantní dojem. Jimmy nabízí dostatek úložného prostoru díky čtyřem policím a dvěma zásuvkám, kam snadno uložíte vše potřebné – od oblečení po doplňky, knihy nebo elektroniku. Skvěle se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice nebo chodby. Pro jednotný vzhled interiéru můžete svou domácnost obohatit také o televizní stolek, komodu a skříň z kolekce Jimmy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8719087028488 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Skříň: | Mangové dřevo |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Hmotnost: | 51 kg |
| Rozměr balení 1: | 173,4x45,1x66,7 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.