-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědá hliníková zahradní židle Fermob Studie s područkami
Kód: FB-6912-D2Související produkty
Detailní popis produktu
Designér Tristan Lohner opět přichází s jednoduchým, ale hravým designem. Zahradní židle Studie ve stylovém skořicově hnědém odstínu se vyznačuje moderním a funkčním provedením, které je podpořeno svým celohliníkovým tělem. Díky tomu je židle odolnou, na údržbu nenáročnou volbou, se kterou nemůžete udělat chybu. Ergonomicky tvarované sezení je speciálně navrženo tak, aby se přizpůsobilo vašemu tělu a maximalizovalo tak pohodlí a komfort. Jistě vás potěší i možnost židle stohovat bez rizika poškrábání. Všechny tyto vlastnosti dělají ze židle Studie unikátní kousek zahradního nábytku.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku a také ve variantě bez područek.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927419022 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Hnědá |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Výška područek: | 21 cm |
| Konstrukce: | Lakovaný hliník |
| Sedák: | Lakovaný hliník |
| Opěradlo: | Lakovaný hliník |
| Odolnost: | UV záření |
| Designér: | Tristan Lohner |
| Stohovatelnost: | Ano, max. 6 kusů |
| Typ barvy: | D2 - Gingerbread |
| Min. ks k objednání: | 2 ks |
| fv_Barva: | #CC8C4C |
| fv_Varianta: | S područkami |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.