-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědá keramická váza J-line Terece 57 cm
Kód: J-39515Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňte obývací pokoj, jídelnu, terasu či balkon výjimečnou vázou Terece od belgické značky J-line. Její tvar a hravost zemitých barev jí dodává velice originální a stylový vzhled. Fantasticky v ní vyniknou řezané, sušené, ale i umělé květiny, dokonce i listy a další dekorace. Tuto designovou vázu Terece rozhodně musíte mít! Doplňte ji také o vázy Dafes a Gavis – pospolu vypadají zkrátka božsky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924395155 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Hnědá |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 57 cm |
| Průměr: | 25 cm |
| Hmotnost: | 6,6 kg |
| Váza: | Keramika |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.