momenti novinky
Hnědá kovová lavice Fermob Louisiane 200 cm
Kód: FB-1001-D2Související produkty
Detailní popis produktu
Lavice Fermob Louisiane ve skořicově hnědém odstínu a se svým nadčasovým tvarem se skvěle hodí na verandu, pod pergolu i na balkon. Lavice je vyráběna z prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z lavice ideálního společníka.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 729927418964 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 71 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Počet míst k sezení: | 3/4 |
| Hmotnost: | 36,8 kg |
| Sedák: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Typ barvy: | D2 - Gingerbread |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #CC8C4C |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.