momenti novinky
Kožená jídelní židle Joanna
Kód: BI-0747168Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Joanna přinese do vašeho interiéru kouzlo vintage stylu a nádech elegance. Spojení masivního teakového dřeva a precizně pletené hnědé kůže vytváří jedinečný kontrast, který vynikne v každém jídelním koutě, pracovně či v obývacím pokoji, kde se stane středobodem prostoru. Díky svému designu nabízí nejen pohodlí, ale i dlouhou životnost a odolnost. Vneste do svého domova kousek nadčasové kvality v podobě židle Joanna – nabízíme ji i v další barvě!
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8051836569645 |
| Materiál: | Kůže, Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá, Přírodní |
| Područky: | Ne |
| Dekor dřeva: | Teak |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výplet: | Kůže |
| Konstrukce: | Teakové dřevo |
| fv_Barva: | #AC876C |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.