-20 % na vše s kódem ONA2026
Hnědá kožená podnožka Veliro 90 x 85 cm
Kód: LF-S81380RM11-MTKA000RM11Související produkty
Detailní popis produktu
Kožená podnožka Kave Home Veliro doslova vyzývá k odpočinku po náročném pracovním dni.Použitá hovězí kůže vyniká svou přírodní kresbou a mořeným efektem, zvaným „nuvolatura“, který jí dodávají rustikální vzhled. Tento designový kousek kombinuje nadčasovou eleganci, odolnost a maximální komfort, skvěle také doplní pohovku ze stejnojmenné série. Přestože svým designem a elegantní světle hnědou barvou působí jemně a lehce, vyznačuje se odolným materiálem, který si poradí s každodenním používáním a přímým slunečním svitem. Doporučujeme doplnit ji pohovkou Veliro a získat tak perfektní duo pro dokonalý odpočinek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnožky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 674005400761 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Výška podnože: | 13 cm |
| Maximální nosnost: | 150 kg |
| Čalounění: | 100% hovězí anilinová kůže |
| Barevný kód vzorníku: | MTKA000RM11 |
| Název vzorku látky: | Rima Light brown |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota výplně: | 28 kg/m³ |
| Podnož: | Matně lakovaná ocel |
| Norma: | EN 125202015 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměry 1. balíku: | 14,5x14,5x81 cm |
| Rozměry 2. balíku: | 100,5x43x94 cm |
| fv_Barva: | #9F866E |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kave Home (dříve známá jako LaForma) je dynamická španělská značka, která nabízí stylový nábytek a doplňky pro moderní bydlení s důrazem na kreativitu, dostupnost a udržitelnost. Jejich filozofie je jednoduchá: navrhovat interiéry, které jsou krásné, funkční a reflektují osobnost svého majitele. V sortimentu najdete vše od čalouněných pohovek a křesel, přes jídelní stoly, židle a úložný nábytek, až po osvětlení, textil a dekorace – vše ve výrazném, ale nadčasovém stylu. Typické jsou pro značku přírodní materiály, udržitelné dřevo, příjemné textilie a důraz na detail. Značka aktivně pracuje s recyklovanými a certifikovanými materiály, čímž posouvá design směrem k větší odpovědnosti vůči planetě. Na momenti.cz vybíráme to nejlepší od Kave Home – nábytek, který vám pomůže vytvořit domov, kde se budete cítit opravdu sami sebou. Ať už hledáte útulný koutek na relax, stylovou jídelnu nebo doplňky, které doladí celkovou atmosféru interiéru, Kave Home nabízí vše s lehkostí a šarmem, který jen tak nevyjde z módy!