Heureka hodnocení 97 %
Hnědá koženková jídelní židle Carlos
Kód: 1001125Související produkty
Detailní popis produktu
Židle Carlos zaujme svým elegantním vzhledem, který kombinuje moderní styl s retro nádechem. Její ergonomicky tvarované sedadlo potažené kvalitní koženkou poskytne pohodlí při každodenním stolování i při delších posezeních s přáteli. Pevné kovové nohy dodají židli stabilitu a zároveň vytvářejí vzdušný kontrast k teplému odstínu sedáku. Dekorativní švy po obvodu sedací části zvýrazní její precizní zpracování a přidají na originalitě. Židle se bude skvěle vyjímat v interiéru ve stylu industrial, minimalist či scandi, kde vytvoří vkusný a funkční prvek. Snadno ji zkombinujete s dřevěným nebo kovovým stolem, čímž docílíte harmonického a útulného prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548102040 |
| Materiál: | Ekokůže, Překližka |
| Barva: | Hnědá |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 91 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 59,5 cm |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Max. nosnost: | 110 kg |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Hloubka se sedu: | 46 cm |
| Šírka sedu: | 49 cm |
| Sedák: | PU koža |
| Konstrukce: | Překližka |
| Podnož: | Lakovaná ocel |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměry balíku 1: | 71,5 x 59 x 64 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.