momenti novinky
Hnědá sametová jídelní židle J-line Helene
Kód: J-19511Související produkty
Detailní popis produktu
Židle Helene značky J-line přinese k vašemu jídelnímu stolu potřebnou dávku pohodlí. Navíc vypadá skvěle a vnese do interiéru styl. Je čalouněná příjemnou sametovou látkou hnědé barvy, která vytváří s černě lakovanou kovovou podnoží výrazný a elegantní kontrast.
Pozn.: Minimální objednatelné množství jsou dva kusy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924195113 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Hnědá |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 84 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška sedu: | 49 cm |
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Čalounění: | Samet (100 % PES) |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Min. ks k objednání: | 2 ks |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář