Vyhrajte pohovku a poukazy
Skleněná váza Daraz 17 cm
Kód: BV-82057001Detailní popis produktu
Skleněná váza Daraz od značky Bloomingville je unikátní foukaná váza s atraktivním vzorem v odstínu hnědé barvy. Váza má dokonalý tvar pro velkou kytici čerstvých nebo sušených květin. Bez květin obstojí váza i jako krásný dekorativní prvek na konferenčním stolku, parapetu či komodě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173295661 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| výška: | 32 cm |
| průměr: | 17 cm |
| Váza: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář