Vyhrajte pohovku a poukazy
Skleněná váza Rauke 20,5 cm
Kód: BV-82055094Detailní popis produktu
Váza Rauke od Bloomingville je jednoduchá a elegantní váza, která zanechává atraktivní dojem svým geometrickým tvarem a hnědou barvou skla. Díky atraktivní kombinaci tvaru a materiálu lze vázu Rauke označit za krásný dekorativní prvek, který dodá něžný nádech každému domovu. V takové speciální váze budou vaše květiny vypadat nádherně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173284917 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| výška: | 34 cm |
| průměr: | 20,5 cm |
| váza: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.