momenti novinky
Hnědá skleněná váza Busti 15 cm
Kód: 4441785Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní skleněná váza Busti od značky Nordic Living ve světle hnědém odstínu rozzáří každý kout vašeho domova. Její půvabné křivky vyniknou v každé místnosti, ať už ji umístíte do koupelny, předsíně, nebo na jídelní stůl. Spojení jedinečného tvaru a kvalitního materiálu vytváří nádherný dekorativní prvek, který přidá jemnost a styl vašemu domovu. Váza Busti zajistí, že vaše květiny budou vždy vypadat výjimečně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5713917032907 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 31 cm |
| Průměr: | 15 cm |
| Váza: | Sklo |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Rozměr balení: | 15,5x15,5x31 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.