Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědá skleněná váza J-line Bowie 46 cm
Kód: J-32778Související produkty
Detailní popis produktu
Vaše květiny perfektně vyniknou ve váze Bowie od belgické značky J-line, která rozzáří každý jídelní stůl, polici i komodu. Díky svému modernímu vzhledu se hodí téměř do každého světlejšího i barevnějšího interiéru. Do vázy můžete umístit řezané či sušené květiny a vždy bude vypadat dokonale. Vázu Bowie nabízíme také ve větší velikosti – pospolu vypadají perfektně. Tento jedinečný design se vám rozhodně neokouká!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924327781 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 46 cm |
| Průměr: | 36 cm |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Váza: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.