momenti novinky
Světle hnědý koberec z ovčí kůže J-line George 70 x 90 cm
Kód: J-18026Související produkty
Detailní popis produktu
Koberec George značky J-line vás nadchne svým hebkým a huňatým povrchem, který představuje imitaci ovčí kůže. Je nejen velice pohodlný, ale také představuje stylové ozvláštnění interiéru. Skvěle zapadne především do přírodně laděných prostor, ve kterých ještě umocní pocit útulna. Koberec je dostupný ve třech barevných variantách a můžete jej nakombinovat s pufem i polštářem z kolekce George.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924180263 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| šířka: | 70 cm |
| hloubka: | 90 cm |
| Koberec: | Ovčí kůže |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.