Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědá skleněná váza J-line Flashy 27 cm
Kód: J-49583Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistická, a přesto výrazná – taková je váza Flashy od značky J-line. Váza z transparentního hnědého skla se bude vyjímat v každé místnosti domova a přinese do ní prvek čistoty a elegance. Do zaobleného těla vázy můžete vložit nejen květiny, ale skvěle jí doplní také dekorativní kamínky nebo písek. Tato váza je ideální do rustikálních a vintage interiérů, které jsou laděny do přírodních a neutrálních barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924495831 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 27 cm |
| Průměr: | 19 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Váza: | Barevné sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.