momenti novinky
Hnědá skleněná váza J-line Ochre 49 cm
Kód: J-18480Související produkty
Detailní popis produktu
Tato skleněná váza Ochre od značky J-line s výraznou texturou v hnědých tónech se stane nepřehlédnutelným prvkem v každém moderním či extravagantním interiéru. Se svou výškou 49 cm je ideální například pro aranžování suchých travin nebo větviček. Díky svému originálnímu povrchu dodá dané místnosti jedinečný charakter a přirozenou eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924184803 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 49 cm |
| Průměr: | 27 cm |
| Hmotnost: | 4,46 kg |
| Váza: | Barevné sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.