-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědá skleněná váza Nana 22,5 cm
Kód: BB-230120Související produkty
Detailní popis produktu
Skleněná váza Nana zaujme svým elegantním organickým tvarem, který je doplněn výrazným kruhovým otvorem, procházejícím tělem vázy. Tento neobvyklý detail přidává na originalitě a dělá z této vázy výrazný dekorativní prvek. Váza Nana přichází ve dvou variantách tvarů i barevných provedení, což umožňuje hru s kombinacemi a laděním s ostatními interiérovými doplňky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8720874590002 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Váza: | Barevné sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.