-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědá umělá dekorativní tráva J-line Barch 160 cm
Kód: J-36971Související produkty
Detailní popis produktu
Kochejte se krásou vaší výzdoby a ozdobte si místnost dekorativní trávou Barch od belgické značky J-line. Umělou trávu využijete jako dekoraci do váz různých velikostí, tvarů i barev. Můžete s ní také ozdobit stůl nebo s ní doplnit girlandy či věnce. Dekorativní tráva Barch je nejen krásný dekorativní kousek, ale také praktický a udržitelný doplněk do každého interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924369712 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Hnědá |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 6 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Tráva: | Syntetika, plast |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.