Hnědé čalouněné otočné lounge křeslo Fold
Kód: 1000257Související produkty
Detailní popis produktu
Otočné lounge křeslo Fold si vás získá svým čistým a nadčasovým designem, který okamžitě upoutá pozornost v každém moderním interiéru. Výrazné geometrické linie sedáku poskytují výjimečné pohodlí, zatímco praktická otočná funkce vám dopřeje maximální svobodu pohybu při chvílích odpočinku. Robustní podnož zajišťuje dokonalou stabilitu a podtrhuje celkový industriální charakter tohoto nepřehlédnutelného solitéru. Obohaťte svůj obývací pokoj o stylový designový kousek, který v sobě dokonale spojuje moderní estetiku a každodenní funkčnost.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočná křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8718548091979 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 73 cm |
| Hloubka: | 68 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Šířka sedu: | 57 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| Výška loketní opěrky: | 46 cm |
| Čalounění: | Látka (polyester) |
| Martindale: | 20 000 |
| Barevná stálost: | 4 |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota pěny: | 26 |
| Konstrukce: | Topolové dřevo, kov |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Rozměr balení: | 46 x 84 x 74 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!