momenti novinky
Hnědé dřevěné servírovací prkénko Bloomingville Giselle 40 x 16,5 cm
Kód: BV-82066223Související produkty
Detailní popis produktu
V žádné kuchyni zkrátka nesmí chybět servírovací prkénko. Giselle je ručně vyřezávané z akátového dřeva s jedinečnou ozdobnou rukojetí ve tvaru větvičky. Akátové dřevo vás okouzlí svojí přirozenou kresbou, která vaší kuchyni dodá lehký rustikální nádech. Naservírujte svým přátelům vaše oblíbené speciality a vyneste tak vaše stolování o úroveň výš se servírovacím prkénkem Giselle od značky Bloomingville.
Pozn: Díky ruční výrobě je každé prkénko jedinečné a může se lehce lišit tvarem a velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5711173314294 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |
| Prkénko: | Akátové dřevo |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ne |
| Vhodné do mikrovlnné trouby: | Ne |
| Vhodné do trouby: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.