-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědé dřevěné servírovací prkénko Kave Home Rommu 38 x 15 cm
Kód: LF-R1000030MM41Související produkty
Detailní popis produktu
Série kuchyňských potřeb Kave Home Rommu dokonale zútulní vaši kuchyni a přinese do ní dotek přírody. Použité akátové dřevo se pyšní výraznou přírodní kresbou, která dělá každý kousek jedinečným, a díky FSC certifikaci si můžete být jistí, že pochází z odpovědného lesního hospodářství. V sérii najdete misky, prkénka, mlýnky na koření i podtácky – vaše kuchyně i jídelna tak mohou být krásně sladěny.
Pozn.: Doporučujeme pouze ruční mytí. Nevkládejte do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8433840951348 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 3,8 cm |
| Šířka: | 38,1 cm |
| Hloubka: | 15,2 cm |
| Prkénko: | Akátové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ne |
| Vhodné do mikrovlnné trouby: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.