-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědé kovové zahradní křeslo Fermob Surprising
Kód: FB-1217-D2Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní křeslo Fermob Surprising zaujme již na první pohled. Kovová konstrukce spojená s tenkými lamelami dodává křeslu jednoduchý a elegantní design. S křeslem Surprising pokračuje přeměňování exteriérů na skutečné obývací pokoje a designové prostory. Tento venkovní nábytek se hodí k letnímu grilování či posezení s přáteli. Křeslo je odolné vůči povětrnostním podmínkám, ale i přesto ho doporučujeme přikrývat.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927418841 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 62 cm |
| Hloubka: | 72 cm |
| Sedák: | Lakovaný kov |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Typ barvy: | D2 - Gingerbread |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.