Heureka hodnocení 97 %
Hnědé koženkové lounge křeslo WLL DUDE
Kód: 3100220Související produkty
Detailní popis produktu
Užijte si stylový odpočinek s tímto pohodlným parťákem, který dodá osobitost vašemu interiéru a zaručeně se stane jeho dominantou. Křeslo DUDE od značky White Label Living poskytne vysoký komfort při čtení knížky i sledování oblíbených filmů. Vychutnejte si neunavující klasiku v podobě koženkového čalounění, které decentně doplňuje štíhlá kovová podnož. Křeslo DUDE perfektně zazáří v retro interiérech, v těch moderních se zase bude skvěle vyjímat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8718548082915 |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 76 cm |
| Hloubka: | 77 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Šířka sedu: | 52,5 cm |
| Hloubka sedu: | 52 cm |
| Výška područek: | 59,5 cm |
| Čalounění: | Ekokůže |
| Stálost barev: | 4 |
| Podnož: | Lakované železo |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota pěny: | 29,3 kg/m3 |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Max. nosnost: | 140 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.