momenti novinky
Hnědé křeslo Tulip
Kód: BI-0743942Související produkty
Detailní popis produktu
Křeslo Tulip rozkvétá v interiéru jako symbol vytříbeného vkusu a nekompromisního pohodlí. Jeho unikátní silueta připomínající okvětní lístky v kombinaci s hebkým sametovým čalouněním vnáší do prostoru nádech nadčasového glamour stylu. Je to ideální solitér pro vytvoření intimního čtecího koutku nebo jako dominantní prvek stylového dámského budoáru, který okamžitě upoutá pozornost svou ladností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8051836822047 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 71 cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Hloubka: | 82 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška područek: | 63 cm |
| Konstrukce: | Překližka |
| Čalounění: | 100 % Polyester |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota výplně: | 22/28 kg/m³ |
| fv_Barva: | #876D5E |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!