momenti novinky
Hnědé ratanové závěsné zrcadlo J-line Trage 30 cm
Kód: J-91328Související produkty
Detailní popis produktu
Obohaťte stěny svojí domácnosti zrcadlem Trage od značky J-line. Rám zrcadla je vyroben z hnědého ratanu, který do interiéru dodá přírodní prvek a bude skvěle ladit s tmavým nábytkem. Na zadní straně zrcadla se nachází háček na uchycení do zdi. Trage můžete perfektně využít v koupelně, v ložnici u toaletního stolku, nebo zkrátka kdekoliv, kde se chcete zhlížet. V nabídce máme také větší variantu tohoto zrcadla – která velikost vám bude více vyhovovat?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5415203913289 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Hnědá |
| Tvar: | Kulatý |
| Průměr: | 30 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Zrcadlo: | Zrcadlové sklo |
| Rám: | Ratan |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.