-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědé závěsné LED světlo Nova Luce Rando Thin 38 cm
Kód: NOL-9453433Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní závěsné LED světlo Rando Thin od značky Nova Luce vyniká svým minimalistickým a osobitým designem. Jeho čisté linie ve spojení s broušeným hliníkem v hnědé barvě vytváří stylovou kombinaci, která se bude hodit do každého moderního interiéru. Jeho výhodou je, že je světlo stmívatelné, tudíž si můžete jeho osvětlení přizpůsobit svým preferencím. Je dostupné v několika barevných variantách a velikostech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017420176 |
| Materiál: | Plast, Hliník |
| Barva: | Hnědá |
| Showroomy: | ARBYD Plzeň |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | Zabudovaná LED |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 120 cm |
| Průměr: | 38 cm |
| Rozměr zavěšení: | 6,2 x 22 cm |
| Rozměr stínidla: | 6,2 x 38 cm |
| Světlo: | Hliník, akryl |
| Světelný zdroj: | Zabudovaná LED, max. 30 W |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Napětí: | 230 V |
| Výkon: | 30 W |
| Teplota světla: | 3000 K |
| Světelný tok: | 1950 lm |
| fv_Barva: | #836868 |
| fv_Průměr: | Ø 38 cm |
| fv_Varianta: | Závěsné světlo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.