-20 % na vše s kódem ONA2026
Hnědo-černý povlak na polštář Kave Home Saigua 45 x 45 cm
Kód: LF-X0500481JJ35Související produkty
Detailní popis produktu
Oblečte svůj polštář do nového kabátku v podobě barevného povlaku Saigua od Kave Home. Díky odolnému materiálu je polštář vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, a tak jím můžete ozdobit vaše zahradní křeslo či pohovku. Povlak je ručně tkaný ze 100% recyklovaných PET vláken. Tato vlákna se snadno čistí a jsou odolnější vůči venkovním teplotám. Vybírejte ještě z dalších atraktivních barev a dodejte vašemu posezení nový nádech!
Pozn.: K čištění nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla, bělidla, rozpouštědla, apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8433840911816 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Černá, Hnědá |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 0,5 cm |
| Povlak: | Látka (100% PET) |
| Hmotnost: | 0,65 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.