-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědo-modrá kovová stolní lampa Bloomingville Janya
Kód: BV-82062410Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte-li praktický doplněk, který pomůže zatraktivnit každou místnost, pak je to stolní lampa Janya od Bloomingville. Svítidlo představuje je moderní lampu s grafickými prvky, vyrobenou z kovu v modré a cihlově hnědé barvě. Umístěte ji na odkládací nebo noční stolek a vneste tak do každé místnosti barevný prvek a útulné osvětlení!
Pozn.: Žárovka není součástí baleni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173334704 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Modrá, Hnědá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E14 |
| Výška: | 35 cm |
| Průměr: | 29 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 180 cm |
| Světelný zdroj: | 1 x E14 |
| Výkon: | LED 3 W |
| Stínidlo: | Lakovaný kov |
| Podstava: | Lakované železo |
| Kabel: | Plast a tkanina |
| Vypínač: | Na kabelu |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.