Heureka hodnocení 97 %
Hnědo šedá manšestrová konferenční židle WLL JUNZO
Kód: 1300022Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční židle JUNZO je čalouněná příjemnou manšestrovou látkou hnědo šedé barvy. Manšestrové čalounění je vkusně doplněno podnoží z černě lakované oceli, která je tvořena šesti rameny zakončenými kolečky. Díky nim se se židlí snadno manipuluje. Jistě oceníte nastavitelnou výšku sedu, která vám umožní dopřát si ještě větší pohodlí. JUNZO můžete použít například v zasedacích nebo konferenčních místnostech nebo v kancelářích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548066953 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Šedá, Hnědá |
| Výška: | 79-85 cm |
| Šířka: | 56,5 cm |
| Hloubka: | 59,5 cm |
| Výška sedu: | 45-51 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška područek: | 66 cm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Čalounění: | Manšestrová látka (100% PES) |
| Martindale: | > 20 000 |
| Stálost barev: | 4 |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota výplně - sedák: | 35kg/m3 |
| Hustota výplně - opěradlo: | 30kg/m3 |
| Podnož: | Lakovaná ocel |
| Rozměr balíku: | 65x38,5x64 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.