-20 % na vše s kódem ONA2026
Hnědý dřevěný jídelní stůl Rubo 180 x 95 cm
Kód: 377949-BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vneste do své jídelny hřejivou atmosféru s jídelním stolem Rubo, který okouzlí svým vzdušným a nadčasovým designem. Dominantou stolu je obdélníková deska z exotického mangovníkového dřeva v podmanivém tmavě hnědém odstínu, který dává plně vyniknout jeho specifické, bohaté struktuře a přirozené kresbě. Elegantně zkosené a zužující se nohy dodávají stolu vizuální lehkost, aniž by ubíraly na jeho neochvějné stabilitě. Tento autentický kousek se stane dokonalým centrem rodinného života a skvěle dotvoří interiéry laděné do moderního rustikálního či útulného skandinávského stylu.
#tab-Péče o produkt#
Pro zachování přirozené krásy a dlouhé životnosti mangového dřeva doporučujeme povrch stolu pravidelně zbavovat prachu suchým nebo jen mírně navlhčeným jemným hadříkem a následně ihned utřít do sucha. Vyhněte se použití agresivních čisticích prostředků, drsných houbiček či chemických přípravků, které by mohly poškodit ochranný povrch. Rozlité tekutiny odstraňte bezodkladně a pro ochranu dřeva před tepelným poškozením či otisky vždy používejte podložky pod horké nádobí a sklenice.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713253418 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 77 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Tloušťka desky: | 3 cm |
| Výška podnože: | 74 cm |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Max. nosnost: | 180 kg |
| Deska: | Mangové dřevo |
| Podnož: | Mangové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Rozměry: | 180 x 95 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
