-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědý dřevěný konferenční stolek Mila 107 x 78 cm
Kód: ELE-95814Související produkty
Detailní popis produktu
Začleňte do vašeho interiéru organické tvary pomocí konferenčního stolku Mila, který do něj vnese kousek nadčasového designu. Série Mila od nizozemské značky Eleonora obsahuje konferenční stolky dvou barev a velikostí. Stolky jsou vyrobeny z masivního mangového dřeva, které vás okouzlí svým exotickým a hřejivým vzhledem. Známo je také pro svoji tvrdost a odolnost. Stolek Mila skvěle vynikne například v domácnosti v moderním minimalistickém stylu a vy ho můžete kombinovat spolu s dalšími kousky nebo jej umístit samostatně.
Pozn.: Otírejte vlhkým hadříkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8719087027863 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Nízké (do 30 cm) |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 107 cm |
| Hloubka: | 78 cm |
| Stolek: | Mangové dřevo |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #715348 |
| fv_Rozměry: | 107 x 78 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.