-10 % na vše | Jarní radosti
Hnědý dřevěný pracovní stůl J-line Infinity 120 x 64 cm
Kód: J-46017Související produkty
Detailní popis produktu
Posuňte vzhled vaší pracovny o stupeň výš s designovým stolem Infinity od belgické značky J-line. Jeho dominantou je organicky tvarovaná deska a dvě robustní nohy podnože, které jsou obloženy svislými lamelami. Stůl je vyroben z mangového dřeva v nejvyšší kvalitě a je lakován tmavě hnědým nátěrem, díky čemuž výsledný kousek působí velice luxusně a okázale. Jeho využití je široké, může vykonávat funkci toaletního či odkládacího stolku v předsíni, obývacím pokoji nebo ložnici. Doplňte ho i o další designovky z produktové řady Infinity, které budou společně v prostoru tvořit dokonale ladící celek!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5400924460174 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 64 cm |
| Deska: | Mangové dřevo |
| Podnož: | Mangové dřevo |
| Hmotnost: | 17,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.