Vyhrajte pohovku a poukazy
Hnědý jutový koberec Bloomingville Naffie
Kód: BV-82052925Detailní popis produktu
Kouzelný leopard Naffie od značky Bloomingville bude jemným společníkem do dětského pokojíčku. Jutový koberec vypadá jako hlavička leoparda s malými oušky. Naffie vytvoří ideální prostor na stavění lega nebo pro hru s panenkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5711173285754 |
| Materiál: | Juta |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Průměr koberce: | Do 150 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Šířka: | 104 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Koberec: | Barvená juta |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář