Vyhrajte pohovku a poukazy
Květináč Ritva 23,5 cm
Kód: BV-82060181Související produkty
Detailní popis produktu
Užijte si jedinečnost kameninového květináče Ritva od dánské značky Bloomingville. Květináč je vyroben z kameniny, zdoben lesklou glazurou v hnědých odstínech, které mu dodávají rustikální a přírodní výraz. Květináč je ideálním řešením pro středně velké pokojové rostliny a sukulenty. Umístěte jej na polici v obývacím pokoji, na okno či oblíbenou komodu a kochejte se tímto krásným doplňkem.
Pozn.: Vzhledem k ručně vyráběnému předmětu se mohou vyskytnout jemné barevné odchylky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5711173315253 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 18 cm |
| Průměr: | 23,5 cm |
| Květináč: | Kamenina |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.