momenti novinky
Hnědý keramický květináč J-line Alone 32,5 cm
Kód: J-23106Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový keramický květináč Alone značky J-line oživí a zároveň zútulní váš prostor. Tento neobyčejný kousek v jedinečné hnědé barvě má po obvodu zdobný prvek v tmavých tónech, který celému květináči dodává na originalitě. Bude se vyjímat v rustikálním, ale také v industriálním interiéru. Zkombinujte ho také s ostatními produkty ze stejné kolekce a vylaďte si tak váš domov k dokonalosti!
Pozn.: Květináč není vhodný pro venkovní použití. Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924231064 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 32 cm |
| Průměr: | 32,5 cm |
| Květináč: | Keramika |
| Hmotnost: | 6,51 kg |
| Vhodné do venkovních prostor: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.