momenti novinky
Jídelní stůl Russell 120 cm
Kód: RI-7642Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte stolování nový rozměr s kulatým jídelním stolem Russell od značky Richmond. Toto moderní mistrovské dílo se vyznačuje elegantním designem a pečlivým řemeslným zpracováním, díky tomu vytváří nezapomenutelný zážitek z kulinářství. Jídelní stůl Russell je perfektním doplňkem do moderních interiérů a dodá vašemu domovu sofistikovaný nádech. Sejděte se s rodinou a přáteli a vychutnejte si gastronomické umění u tohoto výjimečného kousku!
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621691235 |
| Materiál: | Kámen |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Délka desky: | Od 100 do 149 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 cm |
| Průměr: | 120 cm |
| Výška podnože: | 71,5 cm |
| Hmotnost: | 54,6 kg |
| Deska: | Hnědá kamenná dýha |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.