Hnědý látkový koberec Kave Home Brunilda 160 x 230 cm
Kód: LF-AA8672J01Detailní popis produktu
Brunilda značky Kave Home je hnědý koberec vyrobený z mořských řas, vlny a bavlny. Tato kombinace materiálů nejen že skvěle vypadá, ale je také velice měkká a příjemná. Velké plus pro každého zákazníka je udržitelná výroba koberce, která je šetrná k životnímu prostředí. Brunilda se hodí například do obývacího pokoje nebo do jídelny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840678016 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| Délka koberce: | Od 201 do 250 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 230 cm |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
| Koberec: | 70% mořs. tráva, 15% bavlna, 15% vlna |
| Rozměr balíku: | 15x15x170 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.